вторник, 27 февруари 2018 г.

Община Добрич обявява резултатите от конкурса „Мартеница ти дарявам“

Комисия в състав: председател  - Марияна Симеонова – гл. експерт „Училищно образование” при Община град Добрич и членове: Христина Токушева – управител на „Кендъл Дор“ ЕООД и Павлина Иванова – управител на „Калинчица“ ЕООД, разгледа 170 мартеници от 11 училища в обявения от Общината и „Екоколект“ АД конкурс „Мартеница ти дарявам”.

Бяха определени следните награди:

Първа възрастова група:
Първа награда – Гинко Иванов – 2 б клас - ОУ „Хан Аспарух“
Втора награда – Дивна Радинова – 2 е клас - СУ „П. Р. Славейков“
Трета награда –Виктор Панайотов – 2 г клас - СУ „П. Р. Славейков“

Втора възрастова група:
Първа награда – Аляра Тахирова – 4 в клас – СУ „Кл.Охридски“
Втора награда –  Васил Трифонов – 3 а клас - СУ „Кл.Охридски“
Трета награда – Дани Йорданов – 4 г клас – ОУ „Христо Ботев“

 64 поощрителни награди получават:
  1. Габриела Димитрова – 2 в клас - СУ „П. Р. Славейков“
  2. Теодор Ковачев – 1 г клас - СУ „П. Р. Славейков“
  3. Александра Великова – 3 б клас - СУ „Св. Кл. Охридски“
  4. Димитър Христов – 1 б клас - СУ „Д. Талев“
  5. Алексадра Александрова – 2 б клас - ОУ „Хан Аспарух“
  6. Ива Николова – 3 б клас – СУ „П.Р. Славейков“
  7. Севдалина Стефанова – 2 а клас - ОУ „Н. Вапцаров“
  8. Поля Радева – 3 а клас - ОУ „Ст. Караджа“ 
  9. Дарина Ангелова – 4 г клас – ОУ „Хр. Ботев“
  10. Виктор Василев – 3 а клас - СУ „П. Р. Славейков“
  11. Момчил Стойчев – 2 в клас - СУ „П. Р. Славейков“
  12. Мерлин Атанасова – 3 клас – ОУ „Д. Войников“ с. Победа
  13. Мартин Димитров – 2 б – СУ „Л. Каравелов“
  14. Дария Паскалева – 1 а клас - СУ „П. Р. Славейков“
  15. Виктор Василев – 4 в клас - СУ „Св. Кл. Охридски“
  16. Милла Калчева – 2 б клас – ОУ „Хан Аспарух“
  17. Даная Добрева – 1 а клас – СУ „П.Р. Славейков“
  18. Александър-Борис Борисов – 1 б клас – СУ „Д. Талев“
  19. Мадлен Ахмедова – 4 д клас – СУ „П. Р. Славейков“
  20. Ани Катева – 3 клас – ОУ „Д. Войников“ с. Победа
  21. Ивомир Иванов – 2 клас – ОУ „Ст. Караджа“
  22. Константин Йорданов – 2 г клас - СУ „П. Р. Славейков“
  23. Грета Гочева – 1 б клас - СУ „П. Р. Славейков“
  24. Светозара Чекеловова 2 б – СУ „Св. Кл. Охридски“
  25. Велин  Кръстев – 1 б клас – СУ „Д. Талев“
  26. Силия Коева – 1 б – СУ „П. Р. Славейков“
  27. Весела Лазарова – 4 в – СУ „Св. Кл. Охридски“
  28. Седеф Али – 1 б клас – СУ „Д. Талев
  29. Витомир Новачев – 4 а клас - СУ „П.Р. Славейков“
  30. Невим Али – 3 клас - ОУ „Д. Войников“ с. Победа
  31. Ивайло Иванов – 2 б – СУ „Л. Каравелов“
  32. Мартина Цонева – 1 в клас - ОУ „Хр. Ботев“
  33. Николай Михайлов – 1 б клас - СУ „П.Р.Славейков“
  34. Йоан Иванов – 3 в клас - СУ „П.Р. Славейков“
  35. Георги Петров – 1 б клас - СУ „Д. Талев“
  36. Иван Георгиев – 3 б клас – СУ „П.Р. Славейков“
  37. Ажда Сюлейман – 1 в клас – СУ „Д. Талев“
  38. Даяна Костадинова – 3 а клас – ОУ „Хр. Ботев“
  39. Лилия Узунова – 3 б клас – СУ „П. Р. Славейков“
  40. Теодора Тодорова – 2 а клас – ОУ „Ст. Караджа“
  41. Ива Христинова – 3 б клас – СУ „П. Р. Славейков“
  42. Пламена Антониева – 1 б клас – СУ „Д. Талев“
  43. Силвия Златкова – 3 клас - ОУ „Д. Войников“ с. Победа
  44. Петко Иванов – 2 б – СУ „Л. Каравелов“
  45. Петя Георгиева – 2 в клас – СУ „П. Р. Славейков“
  46. Елица Калинкова – 1 б клас – СУ „Д. Талев“
  47. Божидара Костадинова – 4 г клас – ОУ „Хр. Ботев“
  48. Мирослав Пенев – 3 в клас – СУ „П.Р.Славейков“
  49. Христо Киримов – 3 б клас – СУ „П.Р. Славейков“
  50. Лора Добрева – 2 в клас – СУ „П.Р. Славейков“
  51. Ванеса Врачанска – 1 б клас – СУ „Д.Талев“
  52. Полина Василева – 1 б клас – СУ „П.Р.Славейков“
  53. Виктория Петкова – 1 в клас – СУ „Д. Талев“
  54. Шени Давидова – 3 клас - ОУ „Д. Войников“ с. Победа
  55. Йордан Иванов – 2 в клас – СУ „П.Р. Славейков“
  56. Теодор Замфиров – 3 д клас – СУ „П.Р. Славейков“
  57. Николай Кодрянов – 2 б – СУ „Л. Каравелов“
  58. Драго Стойчев – 2 г клас – СУ „П.Р. Славейков“
  59. Жорж Паунов – 3 д клас – СУ „П. Р. Славейков“
  60. Никол Николова – 3 д клас – СУ „П. Р. Славейков“
  61. Евдокия Миткова –  3 б клас - ОУ „П. Волов“
  62. Йозге Раим - 3 б клас - ОУ „П. Волов“
  63. Джем Мюстеджеб – 1 клас – ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с. Дончево
  64. Тейджан Янкова – 3 клас – ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с. Дончево
Награждаването ще се състои на 1 март от 12.00 часа в Голямата заседателна зала